Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej.

W ten dzień nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji otrzymują życzenia wytrwałości i cierpliwości do dalszej, nie zawsze łatwej pracy. W tym roku także nie zabrakło życzeń i własnoręcznie przygotowanych upominków. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników szkoły.

Ponadto, aby uczcić ten dzień uczniowie kl. V i VI przygotowali krótkie przedstawienie. W humorystyczny sposób przedstawili codzienną pracę nauczyciela pod postacią scenek urozmaiconych piosenkami.

W tym roku tradycyjna akademia z udziałem całej społeczności szkolnej nie mogła się odbyć. Zapraszamy więc do obejrzenia nagrania.

Część pierwsza

Część druga