Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021.

25 czerwca 2021 r. społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Wąwelnie - uczniowie, rodzice, dyrekcja, grono pedagogiczne - wzięła udział w uroczystości Pożegnania Roku Szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się apelem na boisku szkolnym /przy zachowaniu reżimu sanitarnego/, podczas którego pani dyrektor Małgorzata Suchomska serdecznie powitała zgormadzonych oraz wyraziła słowa podziękowania za trudny, ale owocny rok pracy.

Podczas apelu doceniono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce oraz uczniów z najwyższą frekwencją. Odebrali oni gratulacje od pani dyrektor oraz nagrody książkowe z rąk wychowawców. Wzruszające słowa pożegnania i życzenia dalszych sukcesów pani dyrektor skierowała do uczniów kl. VIII, którzy stali się absolwentami naszej szkoły.

W zakończeniu uroczystości pani dyrektor podziękowała także nauczycielom: pani Sławie Gustyn i pani Marii Frydrychowicz oraz pani z personelu pomocniczego pani Iwonie Szamlewskiej za ponad 30-letnią pracę w murach naszej szkoły, za ogrom serca i trudu włożony w wychowanie młodych pokoleń. Niespodzianką dla pani Marysi był krótki występ jej uczniów, którzy wierszykami i piosenką podziękowali jej za wspólne lata nauki i zabawy. 

Paniom odchodzącym na zasłużony odpoczynek - dziękujemy za każdy wspólnie spędzony dzień, żyjcie najpiękniej, spełniajcie się i nie zapominajcie o nas! - dyrekcja oraz koleżanki i koledzy. 

Słowa podziękowania i uznania za swą pracę pani dyrektor skierowała również do pana Piotra Wiśniewskiego, który obchodził 35-lecie pracy oraz pani Ewy Jabłońskiej obchodzącej 30-lecie swej pracy. 

Po części oficjalnej uczniowie w klasach odebrali świadectwa. 

Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy udanego odpoczynku, relaksu, zabawy i słońca! Wypoczywajcie bezpiecznie! 

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Oto uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2020/2021:

Kl. I

Wydef Agata

Turek Zuzanna

Serówka Radek

Andrzejewski Igor

Jarząbkowski Jakub

Stachowska Marika

Andrzejak Maura

Mojzesowicz Adam

Kl. II

Kołodyński Oliwier

Gregorczyk Maria

Hippler Sara

Giersz Julita

Krysiak Liza

Melin Filip

Opas Aleksander

Kl. III a

Wesołowska Alicja

Bajno Nadia

Danielewski Oskar

Osiecki Mateusz

Fojucik Alicja

Minor Igor

Winiarczyk Szymon

Romanowicz Martyna

Kl. III b

Kaniowska Zofia

Kołodyński Jakub

Kot Krystian

Kończyk Agata

Raźna Maja

Śniegowska Olimpia

Kl. IV

Giersz Maja

Gregorczyk Lena

Kaniowski Mateusz

Muszyński Dominik

Śledzik Vanessa

kl. V

Frydrychowicz Amelia

Belter Anna

Cudnik Tomasz

kl. VI

Borowski Jakub

Werra Piotr

Kaproń Tymoteusz

Fertykowska Martyna

Filatova Leni

Kl. VII a

Kołodyński Mikołaj

Kunca Faustyna

Opas Amelia

Kisły Seweryn

Kot Julia

Sabiniarz Miłosz

Kl. VII b

Najdowska Olivia

Sołtysiak Kornelia

Wanderska Julia

kl. VIII

Ciszak Wiktoria

Miklasz Julia

Wesołowski Wiktor

Gratulujemy sukcesów w nauce!