Szanowni Uczniowie!!!

Wielkimi krokami zbliża się Egzamin Ósmoklasisty. Jest to bardzo ważny i wyjątkowy czas w Waszym życiu. To czas weryfikacji i sprawdzenia zdobytej przez Was wiedzy, czas podejmowania dalszych decyzji odnośnie wyboru kierunku kształcenia i ścieżki edukacyjnej.

W takich sytuacjach często towarzyszy nam stres. Stres może działać na nas pozytywnie, mobilizuje nas do działania, dostarcza nam energii do podejmowania wysiłku. Często jednak dzieje się tak, że stres jest czynnikiem, który utrudnia nam działanie. Wpływa na nas destrukcyjnie, tracimy zdolność logicznego myślenia, koncentrujemy się na wewnętrznych przeżyciach, a nie na zadaniach, którym musimy sprostać.

Pragnę udostępnić Wam informacje, które mogą Wam pomóc przygotować się do egzaminu i zadbać o swój komfort psychiczny podczas jego trwania.
Pamiętajcie o tym, aby skupić się w tym wyjątkowym czasie na sobie, swoich potrzebach. Ważne jest, aby zadbać o swój dobrostan psychiczny oraz fizyczny. Bardzo istotne jest wsparcie najbliższych osób, prawidłowe żywienie, dbanie o komfort i odpowiednią ilość snu, a także ważna jest również aktywność fizyczna.

Szczegóły w galerii! Zapraszam do zapoznania się!

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki, powodzenia!!!
Ewelina Dembek - Psycholog