Grupa uczniów z naszej szkoły doskonale bawiła się podczas XI akcji edukacyjno-charytatywnej.

 

W poniedziałek, 9 grudnia grupa uczniów naszej szkoły gościła w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy, gdzie odbyła się XI akcja edukacyjno-charytaywna "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem". Jak co roku organizatorzy zadbali o bogaty program artystyczny - pokazy taneczne oraz przedstawienia profilaktyczne przygotowane przez kujawsko-pomorskich policjantów, podczas których omówiono zagrożenia związane z korzystania ze smartfonów i hulajnóg elektrycznych, poruszono problematykę bezpiecznego korzystania z Internetu, a także przemocy rówieśniczej. Jedną z tegorocznych atrakcji był również koncert kolęd w wykonaniu młodych wolontariuszy pochodzących z Włoch i Portugalii.

 

Nie zabrakło też prezentów dla wszystkich. Co ciekawe, w paczkach przygotowanych przez Caritas Diecezji Bydgoskiej nie dominowały słodycze, tylko owoce i warzywa. Wśród upominków znalazły się także piórniki, kredki, sprzęt do puszczania baniek

 

Organizatorem wyjazdu z ramienia szkoły była Pani Hanna Drzewiecka.