Rozkład jazdy autobusu w roku szkolnym 2019/2020
Miejscowość |
Godzina wyjazdu – kurs ranny z danej miejscowości/kogo dotyczy |
Powrót z Wąwelna |
Tuszkowo |
6:45 (centrum) 6:40 (p. Żakowicz) |
14:05 |
Mierucin |
6:55 (centrum) 6:50 (kolonia) |
14:05 |
Sitno |
7:05 (klasa IV–VIII) |
13:15; 14:45 |
Skoraczewo |
7:10 (wszyscy) |
13:15; 14:45 |
Tonin |
- |
14:25 |
Jaszkowo |
- |
14:25 |
Rozkład jazdy busa białego w roku szkolnym 2019/2020
Miejscowość |
Kogo dotyczy kurs |
Godzina wyjazdu – kurs ranny z danej miejscowości |
Jaszkowo |
wszyscy |
6:50 (plac nr 13) 6:55 (centrum) |
Ostrówek/Tonin |
wszyscy |
7:05 (Ostrówek) 7:08 (Tonin) |
Sitno |
klasy I-III |
7:15 (przystanek) |
Rozkład jazdy busa czerwonego w roku szkolnym 2019/2020
Miejscowość |
Godzina wyjazdu – kurs ranny z danej miejscowości |
Powrót z Wąwelna |
Skoraczewo (wybudowanie) |
7:20 |