11 listopada. Pamiętamy...
W naszym przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. Przedszkolaki z oddziału 0b słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz okazały miłość do Ojczyzny. Dzieci recytowały wiersz W. Bełzy "Katechizm polskiego dziecka", wykonały flagę Polski oraz zaśpiewały Hymn Polski. Galowe stroje maluchów i biało-czerwone kotyliony dopełniły podniosłą atmosferę święta.
K. Becker

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!