33. Finał WOŚP
Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję zbierania funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wzięło w niej udział 18 wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze do puszek i rozdawali czerwone serduszka WOŚP.
Dziękujemy wolontariuszom oraz wszystkim darczyńcom za wsparcie WOŚP.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zaangażowali się i pomogli w przeprowadzeniu zbiórki!
Opiekunowie SKMW

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!