Serdecznie zapraszamy na kiermasz ciast i słodkości organizowany przez szkolny Wolontariat. Kiermasz odbędzie się 15 października.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!