Akcja „Zbieraj Baterie i Telefony” zakończona
XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Dla Szkół „Zbieraj Baterie i Telefony!” dobiegła końca! W ramach podziękowań za udział w programie nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną ekologiczną przygodę i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!