Bezpieczna wieś – lekcja z KRUS dla naszych uczniów
21 maja w naszej szkole gościliśmy przedstawicielkę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z oddziału w Sępólnie Krajeńskim, p. Monikę Spierewkę, która przeprowadziła szkolenie dla uczniów kl. 1-6 na temat bezpieczeństwa na wsi. Jest to zagadnienie niezwykle ważne dla wielu naszych uczniów, którzy na co dzień mają kontakt ze środowiskiem rolniczym oraz niebezpiecznymi maszynami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów i jednocześnie przyczyniło się do zwiększenia ich wiedzy na temat bezpieczeństwa w gospodarstwie oraz podkreśliło znaczenie ostrożności w kontakcie ze zwierzętami, w pracy z maszynami czy przy używaniu środków ochrony roślin.
Dziękujemy pani inspektor za poświęcony czas oraz wartościową lekcję.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!