Dary dla powodzian przekazane
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom – społeczności szkolnej i lokalnej, którzy przyłączyli się do zbiórki darów dla ofiar poszkodowanych przez powódź. Po raz kolejny udowodniliście, że Wasze serca są przepełnione miłością do drugiego człowieka. Wspólnie udało się zebrać ogromną ilość potrzebnych produktów.
Zebrane dary zostały przekazane w dniu 24 września do Stowarzyszenia „ Dzięki Wam” w Bydgoszczy.
Dziękujemy p. Iwonie A. za zorganizowanie transportu i dostarczenie darów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!