Dyplom za udział w akcji „BohaterON w Twojej Szkole 2025”
Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterON w Twojej Szkole 2025”. W tym roku jej głównym celem było upamiętnienie 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, a w szczególności losów kobiet i dziewcząt. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w działania edukacyjne i wychowawcze, które przybliżały młodemu pokoleniu losy bohaterek Powstania Warszawskiego oraz wzmacniały postawy patriotyczne i pamięć historyczną. W podziękowaniu za aktywny udział w akcji nasza szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom. To dla nas ważne wyróżnienie i motywacja do dalszego pielęgnowania wartości, na których opiera się nasza tożsamość narodowa.
E. Czepluch, J. Zielonka
_page-0001.jpg)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!