Logo SP w Wąwelnie

Dzień Chłopaka w „Parku 17”

Ocena 0/5

20 października 2025 r. w ramach obchodów Dnia Chłopaka kl. VII wyjechała do „Parku 17” w Bydgoszczy. Dzień pełen był niezapomnianych atrakcji: uczniowie skakali, biegali, wspinali się, nurkowali w gąbkach. Dla zwolenników mocniejszych wrażeń dostępny był laserowy paintball. Takie wydarzenia to doskonała okazja, by budować atmosferę życzliwości, przyjaźni i wzajemnego szacunku. Dzięki nim młodzież uczy się, że każdy z nas ma swoje święto i że warto celebrować je w serdecznej, radosnej atmosferze. Na twarzach chłopców widać było szczęście, a to najlepszy dowód na to, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Ewa Czepluch, Joanna Zielonka

 

Galeria zdjęć

IMG20251020093230 IMG20251020093231 IMG20251020093232 IMG20251020093233 IMG20251020093234 IMG20251020093235 IMG20251020093236 IMG20251020093245 IMG20251020093759 IMG20251020093804 IMG20251020093836 IMG20251020093846 IMG20251020093929 IMG20251020094117 IMG20251020094125 IMG20251020094135 IMG20251020094147 IMG20251020094150 IMG20251020094231 IMG20251020094255 IMG20251020094332 IMG20251020094353 IMG20251020094413 IMG20251020094447 IMG20251020094456 IMG20251020100105 IMG20251020100720 IMG20251020100748 IMG20251020101908 IMG20251020102007 IMG20251020102052 IMG20251020103438 IMG20251020103439 IMG20251020103440 IMG20251020103441 IMG20251020103442 IMG20251020103443 IMG20251020105814 IMG20251020105852 IMG20251020105853
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności