Dzień Dinozaura w oddziałach przedszkolnych 0a i 0b
26 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b przeniosły się miliony lat wstecz, aby świętować Dzień Dinozaura! Była to niezwykła okazja do poznania prehistorycznych stworzeń, które kiedyś zamieszkiwały naszą planetę. Z tej okazji nauczyciele przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Dzieci obejrzały edukacyjne filmy o dinozaurach, dowiadując się, jakie gatunki żyły na Ziemi, czym się żywiły i dlaczego wyginęły. Nie zabrakło również ciekawych opowieści i książek, które przeniosły maluchy w tajemniczy świat prehistorii. Najwięcej radości sprawiły jednak zabawy tematyczne! Przedszkolaki wcieliły się w rolę małych paleontologów, poszukując "skamieniałości" ukrytych w piasku, a także uczestniczyły w dinozaurowych konkurencjach sportowych. Ciekawą zabawą okazało się poszukiwanie dinozaurów ukrytych w przedszkolnych zakamarkach oraz wspólne kolorowanie rysunków. Dzień upłynął w radosnej i pełnej emocji atmosferze. Każdy przedszkolak z pewnością na długo zapamięta tę niezwykłą podróż do świata dinozaurów!
Agata Paradowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!