Dzień Gofra w grupie 0b
25 marca w oddziale 0b obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Gofra, który przyniósł wiele radości i dobrego smaku! W trakcie tego wyjątkowego dnia dzieci poznały fascynujące ciekawostki o gofrach. W ramach specjalnego zadania maluchy projektowały własne gofry, a także miały okazję do wspólnego pieczenia gofrów. Każdy sam wybierał dodatki na gofry, a później nastąpiło delektowanie się ich smakiem! Na zakończenie każdy otrzymał odznakę „Mistrza Gofra”, co było wspaniałym podsumowaniem całego dnia pełnego zabawy, kreatywności i pysznego jedzenia.
Klaudia Bajor

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!