Dzień pełen aktywności i wrażeń
9 marca uczniowie kl. 1-3 wyruszyli do Bydgoszczy. Najpierw wybrali się do kina na film „Hopnięci”, który pokazał najmłodszym, jak ważna jest przyjaźń, wzajemne wsparcie oraz to, że każdy z nas jest wyjątkowy. Film przypomniał też, że warto patrzeć na świat z dystansem i poczuciem humoru. Po seansie cała grupa udała się do bawialni „Figlowisko”, gdzie każdy mógł się wyszaleć, pobawić i spędzić razem czas w świetnej atmosferze. Po harcach w sali zabaw uczniowie zjedli wspólny posiłek w pobliskim McDonaldzie. To był dzień pełen śmiechu, ruchu i wspólnych chwil. Bo jak mówi pewna sentencja: najlepsze wspomnienia tworzą się wtedy, gdy jesteśmy razem...
W. Sokół-Olska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!