Dzień Życzliwości w naszej szkole
21 listopada nasza szkoła rozbłysnęła najcieplejszym kolorem – żółtym! Przy wejściu do szkoły został wywieszony plakat z hasłem: „Zatrzymaj się kolego, napisz coś miłego!”. Każdy mógł na nim napisać miłe słowa do kolegów i koleżanek lub dla pracowników szkoły. Na korytarzach czekały na wszystkich zrywki życzliwości. Na drzwiach poszczególnych klas pojawiły się etykiety przedstawiające różne możliwości przywitania się. I najważniejsza – poczta życzliwości! Życzliwe listonoszki roznosiły kartki z miłymi słowami, pozdrowieniami i życzeniami. To był dzień pełen uśmiechów, dobroci i małych gestów, które mają wielką moc. Dziękujemy wszystkim za udział i szerzenie życzliwości – nie tylko od święta!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!