Dzień Życzliwości
Dobre słowo dla drugiej osoby w postaci zrywek, życzliwy uśmiech, wsparcie koleżeńskie, dzielenie się dobrymi uczynkami to główne atrakcje obchodzonego w naszej szkole Dnia Życzliwości. Ponadto skrzynka życzliwości wypełniła się pocztówkami z życzeniami, które potem przekazały uczniom i pracownikom życzliwe listonoszki.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!