Ekologiczny Pokaz Mody
25 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole Ekologiczny Pokaz Mody. Chętni uczniowie zaprezentowali niepowtarzalne ekokreacje z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Każdy strój był wyjątkowy i niepowtarzalny, przygotowany z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Przegląd był doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz dowodem na to, iż moda i ekologia mogą iść w parze. Jury w składzie - pani dyrektor Małgorzata Suchomska, nauczyciel pan Piotr Wiśniewski oraz przedstawicielka SU Wiktoria Jabłońska – stanęło przed nie lada wyzwaniem. Po burzliwej naradzie wyróżniono następujące osoby.
I miejsce Wiktoria Śniegowska kl. 2
II miejsca Maja Giersz kl. 8
III miejsce Lilianna Rzepecka kl. 2
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!