Gigalaurka dla Strażników Lasów
W kwietniu dzieci z gr. 0a oraz 0b tworzyły piękne laurki dla strażaków i leśników. W podziękowaniu za trud ich pracy, z wielkim zaangażowaniem, malowały kolorowe obrazki, które dołączą do ogólnopolskiej Gigalaurki. Owa akcja jest inicjatywą, której celem jest stworzenie ogólnopolskiej sieci Strażników Lasów, poprzez edukowanie młodego społeczeństwa na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami.
Z niecierpliwością czekamy na finał tego wydarzenia, który odbędzie się 29 maja, w Święto Strażnika Lasów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!