Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
Delegacja naszej szkoły wzięła udział w gminnych obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod Pomnikiem Wdzięczności w Sośnie. Następnie zgromadzeni udali się do kościoła pw. Niepokalanego Serca Maryi, gdzie odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Małgorzata Suchomska oraz nauczyciele – p. Joanna Kończyk i p. Joanna Zielonka, a także poczet sztandarowy w składzie: Maria Gregorczyk, Maria Jasiek i Dawid Przeor.
Zdjęcia: UG Sośno


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!