„Jesienny Tydzień” za nami!
W dniach 18–22 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował tematyczny tydzień. Każdy dzień był pełen nietypowych wyzwań. W poniedziałek uczniowie przyszli do szkoły ubrani w piżamy, szlafroki, bambosze. We wtorek tematem przewodnim była szalona fryzura. Na głowach pojawiły się wystrzałowe koki, kolorowe pasma, odlotowe warkocze, a nawet zwierzątka. W środę królowały okulary o oryginalnych kształtach lub ciekawych oprawkach. Niektórzy wyglądali poważnie, inni nietypowo, śmiesznie. Kolejny dzień był dniem kolorowych strojów. W szkole zrobiło się bardzo barwnie. Natomiast ostatni dzień był dniem bez plecaka. Zeszyty i podręczniki zostały więc spakowane w walizki, poszewki od poduszek, wózki dziecięce, kosze sklepowe, skrzynki na narzędzia, a nawet w wannę, spłuczkę czy garnki.
Niewątpliwie był to bardzo ciekawy i zabawny tydzień. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się we wspólną zabawę! Dziękujemy również rodzicom, którzy pomogli swoim dzieciom zrealizować szalone stylizacje i pomysły.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!