Logo SP w Wąwelnie

Kampania „Dzieciństwo bez Przemocy”

Ocena 0/5

Nasza szkoła włącza się w ogólnopolską kampanię organizowaną przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę „Dzieciństwo bez Przemocy”. Jest to ogólnopolska akcja, która mobilizuje społeczeństwo do ochrony dzieci przed przemocą i budowania bezpiecznego, wspierającego dzieciństwa. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy skuteczniej reagować na przemoc oraz chronić dzieci przed jej konsekwencjami.

Finał akcji odbędzie się 19 listopada, kiedy to zarówno nasza szkoła, jak i inne budynki, biorące udział w kampanii zostaną podświetlone na czerwono, jako wyraz symbolicznego sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci.

Informacje o kampanii dostępne są na stronie www.dziecinstwobezprzemocy.pl

Razem możemy stworzyć świat, w którym każde dziecko czuje się bezpieczne!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności