Klasowe obchody Dnia Kobiet
Święto wszystkich pań, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Z tej okazji w klasach pojawiły się życzenia, kwiaty i drobne upominki dla wszystkich pań i dziewczynek. Nie zabrakło uśmiechów, życzliwości i wielu miłych gestów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!