Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole został zorganizowany konkurs, w którym uczniowie mogli spróbować swoich sił w zmaganiach z poprawną polszczyzną. Wzięło w nim udział 34 uczniów kl. 4-8, spośród których wyłonieni zostali Mistrzowie Języka Polskiego.
Kl. 4-6:
I miejsce Maria Gregorczyk kl. 6
II miejsce Adam Mojzesowicz kl. 5
III miejsce Igor Hippler kl. 4 i Dawid Przeor kl. 4
Kl. 7-8:
I miejsce Maja Raźna kl. 7b
II miejsce Szymon Winiarczyk kl. 7a
III miejsce Vanessa Śledzik kl. 8
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom konkursu!
Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.
A. Czyżak-Skowrońska, J. Zielonka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!