Mistrzowie Tabliczki Mnożenia wyłonieni
24 października 2025 r. w Szkole Podstawowej w Wąwelnie odbył się konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Celem konkursu było wzmocnienie wśród uczniów motywacji do nauki i utrwalenie tabliczki mnożenia. W poszczególnych klasach od IV do VIII wyłoniono mistrzów klasowych, którzy bezbłędnie i w najkrótszym czasie wykonali działania.
Lista klasowych zwycięzców:
kl. IV Bartosz Turek
kl. V Zofia Walendzik
kl. VI Szymon Klocek
kl. VII Liza Krysiak
kl. VIII a Alicja Wesołowska
kl. VIII b Wiktor Głomski
Organizatorem konkursu był Piotr Wiśniewski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!