Logo SP w Wąwelnie

Najpiękniejsza PALMA WILELKANOCNA wybrana!

Ocena 0/5

W czwartek, 3 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „Palma wielkanocna”. Wykonane prace oceniane były według następujących kryteriów: wykorzystanie ciekawych materiałów, zgodność z tematyką konkursową, oryginalność oraz estetyka. Celem konkursu było popularyzowanie, kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych oraz rozbudzenie inwencji twórczej dzieci. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością. Każda palma była wyjątkowa i wykonana z różnorodnych materiałów. Po burzliwych dyskusjach komisji, zostały wyłonione te najpiękniejsze.

Kategoria kl. 0–III:
I miejsce Zuzanna Goś
II miejsce Hanna Gregorczyk
III miejsce Antoni Turek
Wyróżnienia: Maja Kunca, Barbara Brzezińska, Oliwier Rzepecki.

Kategoria kl. IV–VIII:
I miejsce Maja Giersz
II miejsce Julita Giersz
III miejsce Sara Hippler
Wyróżnienia: Jakub Jarząbkowski, Jakub Szewczyk, George Filatov, Lena Gregorczyk, Anastazja Czajka, Igor Hippler.

Dziękujmy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i stworzenie pięknych palm wielkanocnych, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy na KIERMASZ PALM w Niedzielę Palmową - 13 kwietnia, który odbędzie się przy kościele w Wąwelnie.

Organizatorki konkursu: Agnieszka Szydłowska, Jagoda Belter

Galeria zdjęć

AIMG-20250405-WA0000 AIMG-20250405-WA0001 AIMG-20250405-WA0002 AIMG-20250405-WA0003 AIMG-20250405-WA0004 AIMG-20250405-WA0005 AIMG-20250405-WA0006 AIMG-20250405-WA0007 IMG_8734 IMG_8737 IMG_8738 IMG_8739 IMG_8741 IMG_8742 IMG_8743 IMG_8744 IMG_8745 IMG_8747 IMG_8748 IMG_8749 IMG_8750 IMG_8751 IMG_8752 IMG_8753 IMG_8755 IMG_8756 IMG_8757
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności