Najpiękniejsza PALMA WILELKANOCNA wybrana!
W czwartek, 3 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „Palma wielkanocna”. Wykonane prace oceniane były według następujących kryteriów: wykorzystanie ciekawych materiałów, zgodność z tematyką konkursową, oryginalność oraz estetyka. Celem konkursu było popularyzowanie, kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych oraz rozbudzenie inwencji twórczej dzieci. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością. Każda palma była wyjątkowa i wykonana z różnorodnych materiałów. Po burzliwych dyskusjach komisji, zostały wyłonione te najpiękniejsze.
Kategoria kl. 0–III:
I miejsce Zuzanna Goś
II miejsce Hanna Gregorczyk
III miejsce Antoni Turek
Wyróżnienia: Maja Kunca, Barbara Brzezińska, Oliwier Rzepecki.
Kategoria kl. IV–VIII:
I miejsce Maja Giersz
II miejsce Julita Giersz
III miejsce Sara Hippler
Wyróżnienia: Jakub Jarząbkowski, Jakub Szewczyk, George Filatov, Lena Gregorczyk, Anastazja Czajka, Igor Hippler.
Dziękujmy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i stworzenie pięknych palm wielkanocnych, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Zapraszamy na KIERMASZ PALM w Niedzielę Palmową - 13 kwietnia, który odbędzie się przy kościele w Wąwelnie.
Organizatorki konkursu: Agnieszka Szydłowska, Jagoda Belter

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!