Logo SP w Wąwelnie

Nasza szkoła na Dożynkach Gminnych

Ocena 0/5

14 września odbyły się Dożynki Gminne w Sitnie. Naszą szkołę dumnie reprezentował Poczet Sztandarowy oraz grupa uczniów kl. I-VIII, a także dyrekcja i nauczyciele.

Uczniowie w pięknych strojach zaprezentowali krótki program artystyczny, uświetniając całą imprezę. Nie zabrakło okolicznościowych wierszy, znanych piosenek i specjalnego tańca. Widownia gromkimi brawami podziękowała naszym młodym artystom za wspaniały występ.

Specjalne podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w przygotowaniu tegorocznych dożynek. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Galeria zdjęć

IMG_6830 IMG_6831 IMG_6839 IMG_6842 IMG_6850 IMG_6851 IMG_6857 IMG_6859 IMG_6862 IMG_6877 IMG_6880 IMG_6883 IMG_6885 IMG_6886 IMG_6888 IMG_6891 IMG_6894 IMG_6898 IMG_6900 IMG_6901 IMG_6902 IMG_6904 IMG_6909 IMG_6916 IMG_6922 IMG_6925 IMG_6930 IMG_6931 IMG_6932 IMG_6934 IMG_6936 IMG_6939 IMG_6940 IMG_6941 IMG_6944 IMG_6946 IMG_6947 IMG_6950 IMG_6951 IMG_6960 IMG_6968 IMG_6970 IMG_6972 IMG_6975 IMG_6977 IMG_6979 IMG_6981 IMG_6983 IMG_6984 IMG_6986 IMG_6988 IMG_6989 IMG_6992 IMG_6994 IMG_6998 IMG_6999 IMG_7003
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności