Nasza szkoła na Dożynkach Gminnych
14 września odbyły się Dożynki Gminne w Sitnie. Naszą szkołę dumnie reprezentował Poczet Sztandarowy oraz grupa uczniów kl. I-VIII, a także dyrekcja i nauczyciele.
Uczniowie w pięknych strojach zaprezentowali krótki program artystyczny, uświetniając całą imprezę. Nie zabrakło okolicznościowych wierszy, znanych piosenek i specjalnego tańca. Widownia gromkimi brawami podziękowała naszym młodym artystom za wspaniały występ.
Specjalne podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w przygotowaniu tegorocznych dożynek. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!