Logo SP w Wąwelnie

Nauka udzielania pierwszej pomocy

Ocena 0/5

23 października odbyło się w naszej szkole szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie dla uczniów kl. 0-8 poprowadziły panie: Małgorzata i Klaudia Kowalczyk z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sitnie. Spotkanie obejmowało część teoretyczną, jak i praktyczną.

W czasie szkolenia każdy chętny uczeń miał okazję poćwiczyć na fantomie ustalony schemat udzielania pierwszej pomocy. W ten sposób dzieci i młodzież już od najmłodszych lat oswajają się ze świadomością konieczności niesienia pomocy poszkodowanym. Uczą się odpowiedniego zachowania w obliczu wypadku, potrafią wezwać prawidłowo pomoc przez telefon oraz wykonać najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej.

Galeria zdjęć

IMG_7227 IMG_7228 IMG_7229 IMG_7230 IMG_7231 IMG_7233 IMG_7236 IMG_7240 IMG_7242 IMG_7244 IMG_7249 IMG_7253 IMG_7254 IMG_7259 IMG_7264 IMG_7268 IMG_7269 IMG_7270 IMG_7277 IMG_7278 IMG_7282 IMG_7283 IMG_7284 IMG_7286 IMG_7287 IMG_7288 IMG_7289 IMG_7290 IMG_7291 IMG_7295 IMG_7299 IMG_7302 IMG_7303 IMG_7305 IMG_7306 IMG_7308 IMG_7309 IMG_7312 IMG_7313 IMG_7314 IMG_7318 IMG_7319 IMG_7320 IMG_7323 IMG_7324 IMG_7325 IMG_7327 IMG_7329
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności