Notatki graficzne i rysnotki kl. 5
Uczniowie kl. 5 wykonali zadanie 11. Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Polak ma essę! 2”– pn. „Sortownia ortograficzna”. Piątoklasiści podczas poznawania kolejnych reguł ortograficznych – dotyczących zapisywania wyrazów z rz, ż, ch, h, u na końcu wyrazów – uporządkowali swoją wiedzę dzięki stworzeniu notatek w formie graficznej i rysnotek. Efekty ich pracy zawisły na klasowej gazetce. Warto podkreślić, że pod koniec listopada patronat nad projektem, który realizuje nasza szkoła, objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Anna Czyżak-Skowrońska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!