Logo SP w Wąwelnie

Nowy rok szkolny oficjalnie rozpoczęty!

Ocena 0/5

Po wakacyjnej przerwie uczniowie naszej szkoły wrócili do szkolnych ławek. Rok szkolny 2025/2026 zainaugurował uroczysty apel poprzedzony mszą św. W sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne, zaproszeni goście, aby wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Pani dyrektor Małgorzata Suchomska powitała całą społeczność, zwracając szczególną uwagę na pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury naszej szkoły jako jej pełnoprawni uczniowie. Głos zabrał także wójt gminy Sośno p. Piotr Dobrzanski, życząc zarówno uczniom, jak i nauczycielom powodzenia i wytrwałości w realizowaniu wyznaczonych celów.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami, aby odebrać plany lekcji i rozpocząć kolejny etap swojej edukacyjnej przygody.

Wszystkim uczniom życzymy, by w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy stało się pasją. Niech każdy dzień niesie ze sobą wiele radości i przyjaźni. Nauczycielom życzymy wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego. 

Galeria zdjęć

IMG_0283 IMG_0285 IMG_0286 IMG_0287 IMG_0289 IMG_0292 IMG_0295 IMG_0296 IMG_0297 IMG_0298 IMG_0299 IMG_0300 IMG_0301 IMG_0302 IMG_0303 IMG_0305 IMG_0306 IMG_0309 IMG_0312 IMG_0313 IMG_0314 IMG_0315 IMG_0319 IMG_0320
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności