Podziękowanie za udział w akcji Onko-Mikołaje
Nasza szkoła wsparła akcję Onko-Mikołaje. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się włączyć w tak piękną i pełną magii akcję, dzięki której prezenty trafią do chorych dzieci z onkologii dziecięcej i z Domów Dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!