Powitaliśmy wiosnę
Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole był pełen radości, kreatywności i dobrej zabawy! Kulminacją dnia był tradycyjny pochód wiosenny. Uczniowie w barwnych strojach przeszli przez Wąwelno, niosąc wiosenne dekoracje i śpiewając radosne piosenki. Na czele pochodu szła Marzanna niesiona przez najstarszych uczniów szkoły. To było wspaniałe pożegnanie zimy i powitanie wiosny z uśmiechem na twarzy! Nie zapomnieliśmy też o Dniu Kolorowej Skarpetki. Solidaryzując się z osobami z Zespołem Downa, uczniowie i nauczyciele założyli dwie różne skarpetki. Był to symbol akceptacji i różnorodności w naszej społeczności szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!