Projekt edukacyjny „Polak ma essę”
W roku szkolnym 2024/2025 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Polak ma essę 2”. Głównym jego założeniem jest utrwalenie zdobytej przez uczniów wiedzy humanistycznej oraz nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę i integrację. Projekt będzie realizowany w trakcie zajęć języka polskiego. Koordynatorem przedsięwzięcia jest p. Anna Czyżak-Skowrońska.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!