"Proszę Państwa, oto miś!"
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasze przedszkolaki z wielką przyjemnością uczciły to święto. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim milutkim przyjacielem. Można było podziwiać misie małe, duże, średnie, kolorowe, miękkie i puchate. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji - poznały historię tego święta, uczestniczyły w misiowych zabawach ruchowych i tanecznych.
Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.
K. Becker


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!