Przedszkolaki z wielkim sercem tworzą GIGA laurkę dla Strażników Lasów!
W kwietniu dzieci z grup przedszkolnych 0a i 0b z ogromnym zaangażowaniem tworzyły piękne laurki dla strażaków i leśników. Prace naszych przedszkolaków zostały dołączone do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów” – wyjątkowej akcji będącej wyrazem wdzięczności dla osób dbających o bezpieczeństwo oraz ochronę polskich lasów. Celem akcji jest promowanie postaw proekologicznych, uwrażliwianie dzieci na piękno i znaczenie lasów oraz budowanie szacunku dla pracy strażaków i leśników, którzy każdego dnia chronią przyrodę przed pożarami i zniszczeniem.
Z niecierpliwością czekamy teraz na finał wydarzenia, który odbędzie się 29 maja – w Święto Strażników Lasów.
K. Bajor, A. Szydłowska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!