Przemocy mówimy STOP!
Konkurs na najlepszy plakat poruszający tematykę przeciwdziałania przemocy rówieśniczej został rozstrzygnięty. Zwycięskie plakaty zaprezentowano w Domu Kultury w Sośnie podczas spotkania podsumowującego ogólnopolską kampanię „Dzieciństwo bez Przemocy”. Prace były wyjątkowe, pomysłowe i bogate w ważne treści. Uczniowie podkreślali istotną rolę pomocy, którą można otrzymać od rówieśników i dorosłych. Młodzież doskonale wie, co oznaczają terminy: krzywda, hejt, empatia, odwaga, wykluczenie, przemoc.
Laureaci:
I miejsce Agata Wydef kl. VI
II miejsce Julita Giersz kl. VII
III miejsce Zofia Kołodyńska kl. V
Wyróżnienia powędrowały do: Michaliny Nowickiej kl. IV, Tobiasza Ciepłucha kl. IV i Marii Gregorczyk kl. VII.
Gratulujemy i dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w konkursie!
Kornelia Raźna-Rachwalska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!