„Przygody Stasia i Nel” na deskach teatru
5 marca uczniowie kl. 4-6 obejrzeli na scenie widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przedstawienie teatralne pt. „Przygody Stasia i Nel” przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Zaprezentowany spektakl to teatralna adaptacja najbardziej znanej powieści podróżniczo-przygodowej Henryka Sienkiewicz. Przedstawienie umożliwiło widzom podróż w głąb Afryki, odkrywanie dzikich i tajemniczych miejsc, a także poznawanie obcych kultur. Widowisko utrzymane było w wesołym tonie, wywoływało wiele emocji i cieszyło się zainteresowaniem uczniów. Pokazało także czym jest prawdziwa przyjaźń, oddanie i poświęcenie.
A. Czyżak-Skowrońska, J. Zielonka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!