Pyszny deserek!
Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b miały okazję na ostatnich zajęciach kształtować bardzo praktyczną czynność - uczyły się jak przygotować deser! Wykorzystując różnorodną i bogatą ofertę owoców i dodatków przyniesionych przez rodziców, dzieci stworzyły przepyszne desery. Przedszkolaki przed przystąpieniem do pracy zadbały oczywiście o higienę rąk i ochoczo zabrały się do zajęć kulinarnych. Wstępem do tego dnia była zabawa dydaktyczno-poznawcza. Potem było już tylko smacznie i słodko!
K. Becker

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!