Rekolekcje wielkopostne 2025
W dniach 31 marca-2 kwietnia 2025 r. w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne. Prowadził je ks. Zbigniew ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny w Górce Klasztornej. Ich tematem przewodnim było Boże Miłosierdzie. Przez trzy dni rekolekcjonista głosił naukę i tłumaczył Słowo Boże tak, by umocnić naszą wiarę. Każdy dzień przynosił wiele emocji i nowych doświadczeń, bo ks. Zbigniew uatrakcyjniał spotkania ciekawymi metodami, czym zachęcał zgromadzonych do wypowiedzi i aktywności. Zwieńczeniem rekolekcji była msza św. dla kl. IV -VIII, natomiast uczniowie kl. 0-III uczestniczyli w drodze krzyżowej. Zapewne nauki pozostaną długo w pamięci uczniów, a wartości, o których usłyszeli będą wcielać w swoje życie.
T. Grolewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!