Logo SP w Wąwelnie

Serca pełne mocy! 34. Finał WOŚP za nami

Ocena 0/5

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję zbierania funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  34. Finałowi WOŚP towarzyszyło hasło: „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”.  Dziękujemy Wolontariuszom oraz wszystkim Darczyńcom za wsparcie WOŚP. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zaangażowali się i pomogli  w przeprowadzeniu zbiórki!

Opiekunowie SKMW

Galeria zdjęć

IMG-20260125-WA00000 IMG-20260125-WA0000 IMG-20260125-WA0001 IMG-20260125-WA0002 IMG-20260125-WA0003 IMG-20260125-WA0004 IMG-20260125-WA0005 IMG-20260125-WA0006 IMG-20260125-WA0007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności