Serca pełne mocy! 34. Finał WOŚP za nami
Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję zbierania funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 34. Finałowi WOŚP towarzyszyło hasło: „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”. Dziękujemy Wolontariuszom oraz wszystkim Darczyńcom za wsparcie WOŚP. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zaangażowali się i pomogli w przeprowadzeniu zbiórki!
Opiekunowie SKMW

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!