Smakowita lekcja techniki w kl. VI
Na zajęciach techniki uczniowie kl. VI samodzielnie przygotowywali różne dania. Każdy ochoczo zabrał się do pracy. Zapachy wypieków wypełniły szkolne korytarze, kusząc innych uczniów. Lekcja okazała się nie tylko pouczająca, ale także bardzo pyszna!
B. Kwiecińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!