Sprawdzian kl. 3
7 maja uczniowie kl. 3 przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Pisali test z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej, sprawdzający wiadomości i umiejętności uczniów kończących pierwszy etap edukacyjny. W tym troszeczkę stresującym dniu otuchy dodała naszym dzieciom Pani Dyrektor, która życzyła Trzecioklasistom powodzenia i wraz z Rodzicami i Wychowawczyniami trzymała za nie kciuki.
Ponadto przed rozpoczęciem testu – dla zapewnienia dobrego samopoczucia, zmniejszenia napięcia i stresu – uczniowie obejrzeli terapeutyczny film z Bratkiem. Zastosowane w nim metody relaksacyjne, takie jak praca z oddechem, gimnastyka ręki i oczu oraz wizualizacje miały na celu wyciszenie dzieci. To wszystko prowadzone było przez sympatyczną pacynkę, która stworzyła miłą atmosferę, wzbudziła u dzieci radość oraz dodała im otuchy i wiary w siebie.
Jesteśmy z Was dumni!
M. Sabiniarz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!