Sukces Dominika w konkursie „Kangur”
Z ogromną dumą informujemy o sukcesie naszego ucznia Dominika Andrzejewskiego z kl. II w XXXV edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Dominik jako jedyny z naszej szkoły zdobył w konkursie wyróżnienie. Uczniowie, którzy również brali udział w konkursie to: Łukasz Zieliński, Gabriel Bajno, Bartek Turek, Zofia Kołodyńska, Nadia Bajno, Igor Minor. Konkurs „Kangur” to wyjątkowe wydarzenie, które od lat promuje matematykę jako dziedzinę pełną logicznego myślenia, kreatywności i zabawy. Zadania konkursowe wymagają nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim umiejętności rozwiązywania problemów i nieszablonowego myślenia.
Gratulujemy wytrwałości, zaangażowania i matematycznego talentu! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni. To doskonały przykład na to, że pasja do nauki i ciężka praca przynoszą wymierne rezultaty!
Życzymy dalszych sukcesów!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!