Sukcesy naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie czytelniczym
20 listopada uczennice kl. II – Ewelina Krajewska i Katarzyna Gburek oraz kl. III – Maria Mojzesowicz i Emilia Melin wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytania, który odbył się w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie pod hasłem „Rozczytane Kosowo – Czytam sobie, czytam tobie!”. Cele konkursu to promocja czytelnictwa, budzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, kształtowanie umiejętności pięknego czytania oraz uczenie rywalizacji w miłej atmosferze.
Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Komisja konkursowa po burzliwych naradach wyłoniła zwycięzców. Nasze dwie uczennice – Katarzyna Gburek oraz Maria Mojzesowicz otrzymały wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sumienne, staranne i odpowiedzialne przygotowanie się do konkursu.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.
Marzena Sabiniarz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!