Świąteczny wyjazd do Gniezna
17 grudnia uczniowie kl. 4, 5 i 6 wybrali się do Gniezna. Najpierw odwiedzili Fabrykę Bombek Kadpol, gdzie poznali tajniki ręcznej produkcji szklanych bombek. Uczestniczyli również w warsztatach plastycznych, w czasie których malowali własnoręcznie bombki farbami i brokatem. Na koniec wizyty każdy uczeń otrzymał bombkę z własnym imieniem.
Następnie uczniowie udali się do Muzeum Początków Państwa Polskiego. Tam zdobyli wiedzę o historii naszego kraju, o jego pierwszych władcach i najważniejszych wydarzeniach. Pan przewodnik zaskoczył też uczniów ciekawostkami, których wcześniej nie znaleźli w żadnym szkolnym skrypcie. Dzieci spędziły dzień aktywnie i ciekawie.
wychowawczynie kl. 4-6

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!