„Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych, nieodkrytych dróg…”
26 czerwca był ostatnim dniem w szkole podstawowej dla naszych ósmoklasistów. Na uroczystości pożegnania ze szkołą były chwile radości i chwile wzruszeń. Kl. 8 pokazała jak swoimi oczami widziała lekcje, co powodowało u publiczności wybuchy śmiechu. Słowa pożegnania do absolwentów skierowała pani dyrektor Małgorzata Suchomska. Wychowawczyni klasy p. Teresa Grolewska wręczyła nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom. Nie zabrakło też imiennych podziękowań dla uczniów za działanie w wolontariacie oraz rodziców za pracę na rzecz szkoły. Po części artystycznej przyszedł również czas na podziękowanie skierowane do kadry pedagogicznej, pracowników obsługi i administracji oraz rodziców. Tradycyjnie ósmoklasiści zostali też pożegnani przez swoich młodszych kolegów z kl. 7 a i b, którzy zadedykowali im piosenkę oraz wręczyli upominki, które w żartobliwy sposób podkreślały charakter uczniów lub ich zwyczaje.
Drodzy Absolwenci! Życzymy Wam spełniania marzeń! Niech odwaga, wytrwałość i wiara we własne możliwości towarzyszą Wam na każdym nowym etapie życia. Pamiętajcie „przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń!”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!