Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
2 września społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2024/2025.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Suchomska, która serdecznie przywitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności przedszkolaków i pierwszoklasistów wkraczających w mury naszej placówki. Najmłodsi zaprezentowali się społeczności szkolnej i zostali przywitani gromkimi brawami. Wcześniej dzieci z grup przedszkolnych i kl. I wzięły udział w poświęceniu plecaków podczas mszy św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Społeczność szkolna miała również okazję poznać nowych nauczycieli i wychowawców klas. Podczas uroczystości głos zabrał także przedstawiciel Rady Gminy Sośno p. Henryk Wardziński, życząc zarówno uczniom, jak i nauczycielom wielu sukcesów.
Następnie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.
Wszystkim uczniom życzymy, aby w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom - satysfakcji i zadowolenia z pracy dydaktyczno-wychowawczej. Niech rok szkolny 2024/2025 będzie rokiem spełnienia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!