Przypominamy, iż jutro, tj. 4 marca, nie będzie odwozu dzieci ze szkoły. Dziecko musi zostać odebrane przez rodzica we własnym zakresie. Poranny dowóz bez zmian.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!