W roli głównej pan Kleks
W ramach podsumowania pracy z lekturą czwartoklasiści wzięli udział w klasowym konkursie na najlepsze przebranie się za pana Kleksa. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieci w stroju pana Kleksa prezentowały się wspaniale. Zadbały o szczegóły przy czym wykazały się niesamowitą kreatywnością. W nagrodę otrzymały kolorowe, jadalne piegi. Nie zabrakło również zielonego płynu na pamięć. Następnie chętne dzieci mogły wcielić się w rolę profesora i poprowadzić zajęcia zgodnie z planem lekcji obowiązującym w Akademii. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy dyplom „PRYMUSA” Akademii pana Kleksa.
Joanna Zielonka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!